Heh ale z nas zwierzęta!

środa, 5 maja 2010

Jaki cudny!



nowe zwierzątko jest po prostu przecudne!!!
Można je adoptować przez ten link: http://www.stardoll.com/pl/campaigns/endangered-species/

sobota, 1 maja 2010

Darmowe jednio-dniowe SS

To nie jest żart!
Teraz gdy założymy nowe konto po 3 dniach otrzymamy komunikat, 20 SD, dywan, okno do starplaza, manekina ze stardensing! i 24 godzinne ss.
to jest super. Teraz nowo założone konta mają dobrze. Niestety stardoll o wszystkim pomyślał i zabronił sprzedawania w starbazarze:(((
Jeśli mi nie wierzycie oto moje konto z jednodniowym ss: Anakonda128
Od razu widać, że ma ciuszki dla ss, a konto zostało założone 3 dni temu; więc nie mogłaś sobie sama doładować ss, bo wtedy miała bym gwiazdkę.
P.S inni użytkownicy nie widzą was jako superstar.







Cóż to sprzeczność. Stardoll również nie uznaje nas jako ss. Mam gwiazdkę, świecę na zółto a tu mi piszą nie jesteś super-star. No ale dobrze, że chociaż na 1 dzień zwykli uczestnicy mogą poczuć się ja ss:)

sobota, 24 kwietnia 2010

i znów jakiś zazdrośnik:D

Ostatnio ktoś dodał mi taki komentarz do albumu:



Śmieszne. Może mój album jej się nie podoba, ale niech to zatrzyma dla siebie. Powiem tak: Martusiu, zajmij się swoim albumem bo jest on żałosny i nie zazdrość innym, chyba, że chcesz wylądować jeszcze na niejednym blogu.

piątek, 23 kwietnia 2010

Jak się ubierać

Ostatnio postanowiłyśmy zamieścić tu propozycje ładnych, oryginalnych i w miarę tanich strojów.
Zaczniemy od ubiorów eleganckich
Oto nasza propozycja :



cztery szóste tego stroju to ciuchy dla zwykłych uczestników. Tylko pasek i buty są dla superstar. Całość kosztuje 26 SD ( to nie tak dużo, bo to zestaw z ciuchów podstawowych; raczej każdy z was ma chociaż 1 element tej stylizacji)

pasek- Decades- 6 SD-- SUPERSTAR
top- Rio- 4 SD
spódniczka- Fudge- 5 SD
bransoletki- Bisou- 3 SD
rajstopy- Fallen Angel- 3 SD
buty- Bisou- 5 SD-- SUPERSTAR

Podoba się wam?

sobota, 17 kwietnia 2010

Metamorfoza Misia_13_10



Czapki z głów przed tą stylizacją. 10000000/10. Najpiękniejszy strój jaki kiedykolwiek widziałyśmy ( no oprócz naszych aktualnych strojów:P)wszystko dobrane idealnie. Strój po jest niczym w porównaniu z przed


No makijaż był fajny. Nie podobał się nam tylko źle nałożony róż. Świetne oko. No cóż metamorfozy polegają na całkowitej lub częściowej zmianie, gdyby tak nie było usunęłybyśmy tylko ten róż; Ale niestety trzeba było zmienić więcej. Rockowa opaska dodaje pazura, krótka fryzurka nuty elegancji a subtelne usta dziewczęcości. Podoba ci się?

Metamorfoza Twoja_Angelika



Twój stój był brzydki. Ubrałaś się w darmówki (oprócz butów) a stać cię na więcej! Do tego te ubrania wcale nie pasowały! Twój nowy strój jest inspirowany stylem sklepu Evil Panda. Wyglądasz w nim super! te podkolanówki to świetne dopełnienie.

Metamorfoza pysia89 ( znów)




Twoja doll była ok. Ale jak chcesz byc prawdziwym elfem to musisz mieć długie włosy. Wystylizowałam cięna elfa dzikiego czyli leśnego a zarazem szlachetnego!
inspiracją był ten rysunek powyżej. Makijaż był również ok. Podoba ci się?