Heh ale z nas zwierzęta!

sobota, 17 kwietnia 2010

Metamorfoza pysia89 ( znów)




Twoja doll była ok. Ale jak chcesz byc prawdziwym elfem to musisz mieć długie włosy. Wystylizowałam cięna elfa dzikiego czyli leśnego a zarazem szlachetnego!
inspiracją był ten rysunek powyżej. Makijaż był również ok. Podoba ci się?

Metamorfoza pysia89 !


no cóż strój mi się nawet podobał....
szczególnie połączenie niebieskich leginsów z białą bluzką i bransoletą. Twój nowy strój jest nieco mroczny. Brak mi dziś weny twórczej. Pomyślałam, że rzadko ktoś zakłada te podkolanówki w paski- a szkoda.
P.s podobał mi się twój szalik:P

środa, 14 kwietnia 2010

Metamorfoza rower12345 !


Twój strój średnio nam się podobał. Tak wiemy żałoba:( Ale gdy żałoba minie...można ubrać się ładniej. Nasz strój nie jest jakiś szczególnie piękny, ale jest ok. Nie masz innych butów oprócz tych czarnych kozaczków, więc musiałyśmy je założyć.

Metamorfoza 12MissMartaXD


AAAAAAAAA sportowe buty do tak eleganckiej długiej sukni? brrr. Ta suknia w ogóle nie pasuje do twoich krótkich punkowych włosów. Twój nowy strój był inspirowany szachami. Taką właśnie masz spódniczkę. Nam się podoba, a tobie?

Metamorfoza Ninielka! ! !


Nie podobało się nam połączenie czarnej sukienki-worka z czarnymi rurkami . Kapelusz był ok. Twój nowy strój jest w twoim klimacie- czarnym. Spódniczka idealnie współgra z bluzką. Do tego eleganckie błyszczące buty na obcasie i elegancki kapelusz- całość passe



No cóż, Doll nam się niestety nie podoba. Widać, że lubisz czarny. Niestety usta wyglądały brzydko. Twoja nowa doll jest dziewczęca, ładna. Ma usta w kolorze różowej szminki. Czarne oczy i czarne okularki by nie odbiec zupełnie od twojego stylu. Nam się podoba, a tobie?
P.S : radzimy zmienić nos:)

poniedziałek, 12 kwietnia 2010

Metamorfoza Izabelcia95 !


Twój strój był dość ładny, nie podobały się nam tylko te buty. Twój nowy strój jest lepszy. Czarne buty i czarny płaszczyk rozjaśnia śliczna różowa sukienka. Do tego rajstopy i coś w rodzaju czapki. Całość wygląda świeżo i ładnie



MeDoll była bardzo ładna, więc zmieniłyśmy niewiele:) Różowy cień dodaje dziewczęcości a okulary to modny młodzieżowy dodatek. Dolną linię rzęs obrysowałyśmy czarną kredką fryzurka była idealnie dobrana więc zmieniłyśmy tylko kolor.

Metamorfoza Natinka96 !


Twoja Dollka byłaby ładna.. gdyby nie nadmiar rzęs. Zmieniłyśmy fryzurkę i dodatki (nie miałaś kosmetyków oprócz różowej farby do włosów, więc nie dało się nic więcej zrobić.) W tych włosach i kokardce wyglądasz super, okularki są świetnym i modnym dodatkiem.Myślimy, że wyglądasz teraz lepiej :**